Nebojte se na nás obrátit. +420 272 655 563 (Po-Pá: 9-17 hod.)

CZ
SK

20 let zkušeností


Společnost Attack Promotion byla založena před 20 lety. Od roku 1994 působila na trhu jako Attack Promotion – Pavel Truksa a v roce 2004 se přetransformovala na Attack Promotion s.r.o. Za tu dobu se vystřídalo několik vlád, mnohokrát se změnila poptávka a ekonomika naší země na tom byla lépe i hůře. Nám se však podařilo nejen se udržet na trhu, ale dokonce vyrůst ve stabilní a solidní společnost s výrobními kapacitami v Evropě i Asii. Vlastníme tiskárnu a vyšívací a šicí dílnu a máme finanční podíly v kooperujících výrobních společnostech, což nám dovoluje pracovat rychleji než společnosti, které potisk a výrobu pouze zprostředkovávají.

Jsme pyšní na to, že se na nás mohou zákazníci spolehnout a pravidelně se k nám vracejí i velké, nadnárodní firmy. Naše nabídka potisků a možnosti zakázkové výroby reklamního textilu se neustále rozšiřují a zkvalitňují. Každý zákazník je pro nás důležitý a každé zakázce se věnujeme s maximální pečlivostí a vysokými nároky na výsledný výrobek.

Zajímá vás něco konkrétního o naší společnosti, nabízených technologiích potisku nebo službách, které poskytujeme? Zeptejte se pomocí tlačítka Mám dotaz (v pravém horním rohu stránky). Vašemu dotazu se budeme věnovat co nejdříve.

A pokud budete mít cestu do Prahy, nezapomeňte se stavit v našem showroomu, kde si můžete prohlédnout více jak 2000 různých výrobků ze zakázkové výroby textilu a 3D předmětů.

 

 

Katalog

Zakázková výroba reklamního textilu

Kontakty

 

certification-decoration

Certifikace společnosti

certifications