Nebojte se na nás obrátit. +420 272 655 563 (Po-Pá: 9-17 hod.)

CZ
SK

Jsme rychlí v dodání


Rychlost považujeme za naši největší výhodu. To, jak rychle bude zpracovaná jednotlivá zakázka, záleží vždy na několika faktorech – rychlosti odpovídání klienta, kvalitě zákaznického servisu a rychlosti samotného zpracování objednaných produktů. 

První krok ovlivnit samozřejmě nemůžeme. Čím rychleji bude reagovat klient, tím dříve bude celá zakázka předána ke zpracování. Za profesionalitu a pohotovost zákaznického servisu se vám však rádi zaručíme. Naši zaměstnanci jsou zkušení a své práci rozumí. Společně s vámi připraví objednávku a celý proces tak značně urychlí. 

Rychlost zpracování se odvíjí od rozsahu a náročnosti konkrétní zakázky. Naší velkou výhodou jsou vlastní výrobní kapacity v České republice i v zahraničí. Tím, že nepracujeme s prostředníky a vše si zařizujeme sami, jsme dokázali dodací lhůtu většiny zboží zkrátit i o několik dní. 

Za dvacet let jsme úspěšně předali tisíce zakázek na potisk a zakázkovou výrobu textilu či výrobu reklamních předmětů. Proto vám dokážeme ještě před zadáním zakázky poskytnout velmi přesné informace o předpokládané době dodání hotového zboží. 

Kontaktujte nás pomocí formuláře v pravém horním rohu stránky (tlačítko Mám dotaz). Nebo přejděte na stránku Kontakt, kde se dozvíte více.

 

 

Katalog

Zakázková výroba reklamního textilu

Kontakty

 

certification-decoration

Certifikace společnosti

certifications