Nebojte se na nás obrátit. +420 272 655 563 (Po-Pá: 9-17 hod.)

CZ
SK

Magazín

Spolupráce se školou

31.8.2017
0
Tipy

Klasické klišé: ,,požadujeme 10 let praxe v oboru, 4 tituly, 5 cen akademie věd a doktorát z biomedicíny“, které straší především studenty, u nás rozhodně nerazíme. Naopak! Mladí lidé mají hlavu plnou nápadů, kreativity mají na rozdávání a do všeho jdou po hlavě. A tak jsme se rozhodli navázat spolupráci se studujícími nadšenci, kterých je na uměleckých či jiných školách plno. Proč taky plýtvat jejich talentem na ročníkové práce, když mohou svůj talent ukázat na reálných projektech, v reálném prostředí a získat tak skvělou praxi z jejich oboru. Zobrazit celý článek »

Štítky:

Zpátky do školy

16.8.2017
0
Tipy

Prázdniny se nezadržitelně blíží ke konci a všem školou povinným končí dvouměsíční leháro. Návrat bývá pro všechny, kteří nepatří ke klasickým šprťákům, obvykle nutným zlem. Jediné pozitivum bývají kamarádi a přestávky. Tak proč jim ten návrat do školních lavic trochu nezpříjemnit? Zobrazit celý článek »

Štítky:

Lehátkové leháro

9.8.2017
0
Tipy

Gauče, otomany i vaky na sezení má dneska ve firmě skoro každý. Ale taková lehátka, kde si člověk chvilku může hovět, natáhnout se po obědě nebo třeba stylově ukázat brand klientům, to se jen tak nevidí. Takže proč neudávat styl a nepatřit k těm, kteří vlastní lehátka na léháro mají? Zobrazit celý článek »

Štítky:

FIREMNÍ JUBILEUM SE MUSÍ ŘÁDNĚ OSLAVIT

2.8.2017
0
Tipy

Patří Vaše firma mezi stálice na trhu již nějaký ten pátek? Každé výročí je od toho, aby se slavilo, a pokud je navíc kulaté, tak o to větší party by to měla být. Takže nic neponechejte náhodě a vrhněte se na přípravy. Zobrazit celý článek »

Štítky:

Je libo pracovní pauzičku na fotbálek?

1.8.2017
0
Tipy

Málokdo se dokáže v práci na plno koncentrovat déle než 50 minut. Každou další hodinu se pak naše koncentrace zmenšuje. Proto je třeba vyhodit si trochu z kopýtka i v práci a na chvíli se rozptýlit. Co si tahle dát dva na dva ve fotbálku? Zobrazit celý článek »

Štítky:

FIREMNÍ LETNÍ PARTY

26.6.2017
0
Tipy

Období firemních večírků je v plném proudu. Každý chce svolat jednou za čas své klienty, zaměstnance i partnery jménem své firmy a utužit tak firemní vztahy, večírek je správná volba. Plánování a zařizování, ale není úplně jednoduché, takže vám rádi pomůžeme! Je totiž nejvyšší čas na nějaké to mecheche, než se vám všichni rozutečou na dovolené. Zobrazit celý článek »

Štítky:

FIDGET SPINNER TOČÍ SVĚTEM

5.6.2017
0
Tipy

Cool hračička, která ve vaší firmě zatočí se stresem, zvýší soustředění a celkově nastolí příjemnou pohodu. Vaši zaměstnanci a partneři pak budou makat jakou šrouby! Zobrazit celý článek »

Štítky:

Sportem ku firemnímu zdraví

11.5.2017
0
Tipy

Chystáte pro své zaměstnance nějakou tu jarní slezinu? Zkuste to letos pojmout více aktivně a uspořádejte firemní sportovní den. Odpoutejte se od pracovní rutiny v kanceláři, dopřejte si s kolegy trochu pohybu a stmelte pracovní kolektiv při týmových sportech. Zobrazit celý článek »

Štítky:

Firemní pošmak u grilu

27.4.2017
0
Tipy

Počasí se konečně začíná umoudřovat a vypadá to, že v květnu se nám poštěstí a budeme si moci sundat péřovky, vytáhnout sluneční brýle, najít správné místo, sestavit grill a uspořádat firemní grilovačku k utužení kolektivu. Aneb čas neformálních setkání “po práci” nadešel. Zobrazit celý článek »

Štítky:

Firemní DĚTSKÝ DEN

19.4.2017
0
Tipy

Pořádáte každoročně firemní akci pro zaměstnance a své partnery jako klasický večírek, kde je dost jídla, pití a nějaký ten zábavný program? Někteří z kolegů a partnerů se zdrží do ranních hodin a někteří hned po přípitku utíkají domů za dětmi. Co takhle jednou vyjít vstříc druhé zmíněné partě – tedy kolegům a partnerům, kterým už doma pobíhají jejich ratolesti a udělat firemní sešlost trochu jinak? Zkuste využít příležitosti oslav všech dětí, který se každým rokem slaví 1. června a naplánujte firemní Dětský den. Zobrazit celý článek »

Štítky:


1, 2,
certification-decoration

Certifikace společnosti

certifications