Nebojte se na nás obrátit. +420 272 655 563 (Po-Pá: 9-17 hod.)

CZ
SK

Magazín

FIREMNÍ LETNÍ PARTY

26.6.2017
0
Tipy

Období firemních večírků je v plném proudu. Každý chce svolat jednou za čas své klienty, zaměstnance i partnery jménem své firmy a utužit tak firemní vztahy, večírek je správná volba. Plánování a zařizování, ale není úplně jednoduché, takže vám rádi pomůžeme! Je totiž nejvyšší čas na nějaké to mecheche, než se vám všichni rozutečou na dovolené. Zobrazit celý článek »

Štítky:

FIDGET SPINNER TOČÍ SVĚTEM

5.6.2017
0
Tipy

Cool hračička, která ve vaší firmě zatočí se stresem, zvýší soustředění a celkově nastolí příjemnou pohodu. Vaši zaměstnanci a partneři pak budou makat jakou šrouby! Zobrazit celý článek »

Štítky:

Sportem ku firemnímu zdraví

11.5.2017
0
Tipy

Chystáte pro své zaměstnance nějakou tu jarní slezinu? Zkuste to letos pojmout více aktivně a uspořádejte firemní sportovní den. Odpoutejte se od pracovní rutiny v kanceláři, dopřejte si s kolegy trochu pohybu a stmelte pracovní kolektiv při týmových sportech. Zobrazit celý článek »

Štítky:

Firemní pošmak u grilu

27.4.2017
0
Tipy

Počasí se konečně začíná umoudřovat a vypadá to, že v květnu se nám poštěstí a budeme si moci sundat péřovky, vytáhnout sluneční brýle, najít správné místo, sestavit grill a uspořádat firemní grilovačku k utužení kolektivu. Aneb čas neformálních setkání “po práci” nadešel. Zobrazit celý článek »

Štítky:

Firemní DĚTSKÝ DEN

19.4.2017
0
Tipy

Pořádáte každoročně firemní akci pro zaměstnance a své partnery jako klasický večírek, kde je dost jídla, pití a nějaký ten zábavný program? Někteří z kolegů a partnerů se zdrží do ranních hodin a někteří hned po přípitku utíkají domů za dětmi. Co takhle jednou vyjít vstříc druhé zmíněné partě – tedy kolegům a partnerům, kterým už doma pobíhají jejich ratolesti a udělat firemní sešlost trochu jinak? Zkuste využít příležitosti oslav všech dětí, který se každým rokem slaví 1. června a naplánujte firemní Dětský den. Zobrazit celý článek »

Štítky:

Hokejové mistrovství světa

4.4.2017
0
Tipy

Bez fanoušků by se neobešel žádný sport, natož náš národem milovaný hokej. Mistrovství světa se nám pomalu blíží a z nás všech se stávají hrdí Češi (hlavně když vyhráváme). Jakmile padne puk do branky soupeře, celá republika neváhá a skanduje: ,,Kdo neskáče, není Čech. Hop, hop, hop!“. Nezbytností k tomu všemu je samozřejmě správná výbava, aby každý věděl, komu tu kryjete záda. A není nad to si vybudovat celou firemní armádu fanoušků z řad zaměstnanců, partnerů nebo klientů. Zobrazit celý článek »

Štítky:

Velikonoční koleda ve firemním stylu

9.3.2017
0
Tipy

I když sněženky sotva vykoukly, jaro už je za dveřmi – a s ním i Velikonoce. Ať už se chystáte pomlázku držet v ruce, nebo vás čeká “pomlazování”, ať už vás tradice baví nebo ne, jedno je jisté. Pokud mají svátky jara nakopnout i váš byznys, je nejvyšší čas na přípravu. Zobrazit celý článek »

Štítky:

PSI veletrh

4.3.2017
0
Tipy

PSI veletrh je jako bootkamp, dovolená a reklamní “disneyland” dohromady. Na celosvětovém veletrhu reklamních a propagačních předmětů PSI jsme jako doma. I letos jsme se vypravili do Düsseldorfu, zjistit co zrovna frčí a vybrat to nejlepší do portfolia. Co v Německu zažil náš Michal? Zobrazit celý článek »

Štítky:

Valentýn

7.2.2017
0
Tipy

Valentýn je v českých zemích poměrně nový svátek, na oblíbenosti mu to ale neubírá. Kdo by si taky nechtěl užít den, který je jako dělaný pro lásku ve všech podobách? Než se sami pustíte do vymýšlení, jak nejlépe strávit večer s tím, koho máte na světě nejraději, vzpomeňte si i na klienty a zákazníky. I v nich může valentýnská pozornost zažehnout plamínek přízně. Zobrazit celý článek »

Štítky:

Nejčastěji využívané technologie tisku na textil

13.12.2016
0
Vzdělávání

Máte rádi neobyčejné věci? Věřte, nevěřte, i z úplně obyčejných věcí lze vytvořit vskutku originální záležitost, z níž budou přecházet oči. A nejenom vám. Třeba takové obyčejné tričko, košile, kšiltovka a dokonce i spoďáry můžou to podstatné říct za vás. Ovšem v tu pravou chvíli. A postačí k tomu potisk. Zobrazit celý článek »

Štítky: Sítotisk, Digitální tisk, Transferový potisk, Sublimace, Vzdělávání


1, 2,
certification-decoration

Certifikace společnosti

certifications