Nebojte se na nás obrátit. +420 272 655 563 (Po-Pá: 9-17 hod.)

CZ
SK

Pohoda vítězí

Jsme Attack Promotion - reklamní agentura, která vyrábí a zajišťuje reklamní předměty a oblečení pro firmy. Nejsme klasická katalogová agentura a jsme si jistí, že jiní nikdy nebudeme. Zákazníkům dopřáváme službu end-to-end a osobní marketingový servis - pečujeme o jejich pohodu a jistotu, že všechno bude hotové v pohodě a včas.
Každý den pomáháme lidem, každý den můžeme udělat radost někomu, s kým spolupracujeme. I když to od každého z nás vyžaduje dělat kroky navíc, i když je to každodenní boj o drobná vítězství nad termíny a časem, naše práce nás naplňuje a baví. Máme skvělý pocit z toho, že klientovi umím vytrhnout trn z paty. A z toho když vidíme lidi kolem sebe, jak používají naše propagační předměty, nebo nosí trička v barvách klientských značek, jako je Plzeňský Prazdroj, Kofola nebo 02.
Svoboda
v plnění cílů

Základem naší firemní kultury je vysoká osobní autonomie a orientace na výkon.

Naši obchodníci jsou více business developeři, než prodavači propisek. Pružně reagují na požadavky klientů, přizpůsobují jim nabídku – a jejich spokojenost si berou osobně. Zklamaný proto bude každý, kdo si představuje práci od devíti do pěti, s rozpisem úkolů od šéfa a dlouhými přestávkami na kafíčko. Není to zkrátka práce pro každého. Spokojený u nás bude ten, kdo si chce vydělat nadstandardní peníze a chápe, že bez výsledků, nasazení a flexibility k němu nepřijdou.

attack shop
Attack office
Tiskové a digitální
technologie
Jsme inovátoři a nebojíme se novinek. Trh reklamních předmětů směřuje do online prostředí a digitálních technologií – a my jsme při tom. Vytvořili jsme vlastní e-shop, který zlepšuje řízení skladových zásob a rychlost dodávek reklamních předmětů do firem. Ve skladech máme digitální tiskové technologie, které dokážou tisknout až 500 kusů triček za den. Na potřeby klientů tak můžeme reagovat pružně a bleskově. Nové technologie jsou zkrátka směr, kterému věříme.
work
Vision Days a sport
na Hamru
Naši lidé mají možnost zasahovat do směřování firmy – a my je v tom podporujeme. Jednou za 3 měsíce se všichni setkáváme na Vision Days, kde se spolu otevřeně bavíme o věcech, které fungují i nefungují. Naši zaměstnanci ví, že práce bude taková, jakou si ji udělají. Vedeme je k tomu, aby za firmu i pracovní prostředí cítili odpovědnost – a nebáli se dělat změny k lepšímu. V Attacku je spousta sportovců a v tomhle ohledu máme kanceláře na ideálním místě. Hned za domem je sporotvní areál Hamr, kde se potkáváme i na společných akcích.
Sportinator a Trikator

Pro osvěžení vlastníme dva e-shopy, Sportinator a Trikator. Týmy, které je mají na starosti, přinášejí do Attacku nové trendy, lehkost a nadsázku. Vytvářejí tím ve firmě různorodost, co se silných stránek a expertízy týče.

Naše e-shopy se specializují na výrobu a prodej "mocných triček” a sportovního oblečení. Trikátor je jedním z největších tričkových e-shopů v ČR. Koupíte na něm nejen trika s originálními a vtipnými motivy, které reagují na aktuální dění v politice a ve světě. Sportinátor naopak nabízí oblečení na všemožné sporty.

Připojte se k nám

Attack small logo Obchodník Nová Attack Promotion, s.r.o. Praha, Brno Full-time Více informací >

Praha, Brno, Bratislava

Máme kanceláře a týmy ve všech, pro nás klíčových městech v ČR a na Slovensku.

certification-decoration

Certifikace společnosti

certifications