Nebojte se na nás obrátit. +420 272 655 563 (Po-Pá: 9-17 hod.)

CZ
SK

Katalog

Při výběru textilu pro účely reklamního potisku a výšivek se zaměřujeme na padnoucí střihy a příjemný materiál. Spolupracujeme se značkami SOL´S, Fruit of the Loom, Slazenger, Lambeste atd. Máte-li požadavky na určitou značku, rádi vám vyhovíme a provedeme objednávku právě tam. Pro potisk různého textilu nabízíme sedm technik potisku (od sítotisku po 3D tisk). Stačí jen kliknout na jednu z níže uvedených možností a prohlédnout si danou nabídku střihů a barev.

VYTVOŘTE U NÁS NEZÁVAZNOU POTÁVKU

Některý reklamní textil je vhodný pro potisk, jiný pro výšivku. Vždy proto jednotlivé zakázky procházíme a případně zákazníky kontaktujeme s návrhem vhodnějšího řešení. Pro potisk i výšivku lze použít trička, polokošile, mikiny, bundy, košile, dětský textil, oděvy pro gastronomický průmysl, pracovní oděvy, sportovní oblečení, tašky či spodní prádlo. Naopak na fleece, čepice a froté textil doporučujeme výšivku.

Nevybrali jste si? Možná si vaše firma zaslouží naprosto originální design na míru. Pro více informací přejděte na stránku – Zakázková výroba reklamního textilu.

certification-decoration

Certifikace společnosti

certifications