Nebojte se na nás obrátit. +420 272 655 563 (Po-Pá: 9-17 hod.)

CZ
SK

Potisk textilu


Potisk a výšivka  

Hlavním znakem dobrého reklamního textilu je kvalitní potisk a výšivka. Právě tyto dvě věci odlišují obyčejné tričko (ručník, mikinu...) od toho, které vám přivede nové zákazníky a potěší vaše obchodní partnery. Prohlédněte si naši nabídku potisku, zpracování a zdobení textilu. Zjistěte, jaký způsob vás nejvíce zaujme, a jednoduše si od nás objednejte novou tvář pro svou firemní identitu. 

Jaké jsou naše techniky potisku a výšivky?

Nabízíme vám hned několik technik potisku, výšivky a dalšího zdobení a zpracování reklamního textilu. Využíváme jak tradiční, tak i nejmodernější technologie. Záleží nám na tom, aby vám výsledný produkt dlouho sloužil k reprezentaci vaší firmy a značky. Pro více informací si prohlédněte následující výčet technik. Máte-li zájem o podrobnosti, klikněte na konkrétní název.

  • Sítotisk –  nejkvalitnější a nejtrvanlivější potisk trička, kdy se protlačí barva přímo do struktury textilu

  • Transfer – technika podobná sítotisku, rozdíl je v použití transferového papíru jako mezikroku (využívá se tam, kde nelze aplikovat sítotisk)

  • Digitál – modernější obdoba sítotisku, kdy lze tisknout již od malého množství textilu

  • Sublimace – technika pro celoplošný potisk umělých textilií – tisk se vpíjí přímo do textilu

  • Výšivky a nášivky – tradiční metoda vhodná pro elegantní firemní textil

  • Flex – nažehlovací, málonákladová technika

  • Flok – technika podobná transferu, na textil se přenese předem připravený sametový nebo plyšový vzor

  • Kamínky – zdobení textilu nalepením drobných lesklých kamínků (možnost kombinace s výšivkou či sublimací)

  • Speciál – tzv. tiskový efekt na textil spočívá ve speciální aplikaci vašeho loga na různé druhy textilu 

  • Lisovaný textil – stlačení např. firemního trička do jednoho z nabízených tvarů (láhev, srdce...)

Vždy se snažíme našim zákazníkům poradit tu nejlepší volbu pro daný typ textilu i odvětví podnikání. Tak tomu bude i v případě vaší zakázky.

Jak postupovat při objednávce?

Vše záleží na tom, zda jste se rozhodli pro originální reklamní textil na zakázku, nebo klasický potisk a výšivku na textil z katalogu. V prvním případě získáte unikátní produkt, který můžeme společně doladit tak, aby splňoval vaši představu do posledního detailu. Dáte-li přednost katalogovému zboží, bude celý proces výroby o poznání rychlejší.

Ideální je kontaktovat naši zákaznickou podporu a domluvit se na veškerých podrobnostech přímo. Rádi vám poskytneme radu a pomůžeme vám vytvořit ideální podobu vaší firemní identity. 

Jakou technologii potisku použít?

Po levé straně jste si jistě všimli hned několika druhů technologií potisku a dalšího zdobení nebo zpracování textilu. O potisku triček se dá obecně říci, že pro něj lze použít takřka každou z těchto technologií. My se vám však pokusíme vždy najít takovou, která splní vaše představy nejen o vzhledu natištěného motivu, ale i o výsledné ceně a celkové době zpracování. Stačí nás jen kontaktovat pomocí e-mailu nebo telefonního čísla. Chcete-li komunikaci urychlit, použijte prosím náš kontaktní formulář. Pro jeho zobrazení zmáčkněte tlačítko Mám dotaz. Najdete ho v pravém horním rohu každé naší podstránky.*
*
*
 
*

certification-decoration

Certifikace společnosti

certifications