Nebojte se na nás obrátit. +420 272 655 563 (Po-Pá: 9-17 hod.)

CZ
SK

Profesionální servis


Profesionální a zároveň individuální přístup ke klientům je pro nás důležitý. Jsme tu pro vás ještě před tím, než zadáte objednávku. Odpovídáme na dotazy, pomáháme s výběrem a snažíme se pro vás vše co nejvíce usnadnit. 

Od zadání objednávky do jejího kompletního odevzdání jsme s vámi neustále v kontaktu a informujeme vás o průběhu zpracování. Naše společnost má vlastní grafické oddělení, které si vezme na starost vytvoření nebo úpravu konkrétního grafického návrhu. Návrh budete moci připomínkovat a společně se tak dopracujete k originálnímu logu či jinému potisku nebo provedení textilu podle svých představ. 

Snažíme se každého klienta poznat a přijít na to, co od reklamního potisku očekává. Zjistíme, jaký způsob komunikace vám nejvíce vyhovuje, a zaznamenáme si vaše připomínky a návrhy. Příští objednávka tak proběhne ještě rychleji než ta první. 

Kdy a jak nás můžete kontaktovat?

Spojte se s námi telefonicky od 9:00 do 17:00 hodin (Po–Pá). Telefonní číslo je +420 272 655 563. 

V kteroukoliv denní dobu se na nás můžete obrátit prostřednictvím kontaktního formuláře. Ten se nachází v pravém horním rohu každé stránky (tlačítko Mám dotaz). Samozřejmě jsme k dispozici také na e-mailu. Pokud vám bude přidělen obchodník, domluví se s vámi sám na způsobu komunikace. 

Těšíme se na vaši první objednávku!

 

 

Katalog

Zakázková výroba reklamního textilu

Kontakty

 

certification-decoration

Certifikace společnosti

certifications