Nebojte se na nás obrátit. +420 272 655 563 (Po-Pá: 9-17 hod.)

CZ
SK

Reklamní předměty


Reklamní předměty výroba na zakázku

Jak si zajistit trvalé místo v paměti vašich klientů, zákazníků a obchodních partnerů? Darujte jim malou pozornost v podobě chytře zvoleného reklamního předmětu. Budete se jim tak připomínat např. při pití kávy nebo psaní poznámek. Naše firma nabízí výrobu široké škály reklamních předmětů. Záleží jen na vás, zda hledáte něco klasického, jako je potisk hrnků, či speciální reklamní potisk na luxusní dárky.


Katalogové reklamní předměty

Zakládáme si nejen na kvalitě vybraných předmětů, ale také na dlouhotrvajícím označení logem vaší firmy. Můžete si zvolit ze čtyř variant:

  • potisk (celkem 7 technik)

  • ražba

  • laser

  • výšivka

S každým zákazníkem nejprve celou zakázku probereme a poradíme mu, jaká technika bude pro daný účel nejvhodnější. Délka výroby je značně zkrácena tím, že spolupracujeme pouze s ověřenými dodavateli. Zároveň využíváme vlastní tiskárny a vyšívací dílny. Některé produkty tak lze mít již do druhého dne připravené k expedici.

Naše nabídka předmětů

Patnáct let v oboru nás naučilo vybírat si pouze to nejlepší. Za kvalitu výsledného výrobku ručíme, a proto máme velice přísné podmínky pro přijetí nových dodavatelů. Přesto můžete volit z 20 000 katalogových produktů. Ty jsme rozdělili do 14 přehledných kategorií. Teď už se stačí jen rozhodnout, co udělá vašim klientům a obchodním partnerům největší radost.

Kompletní reklamní řešení

Přenechte starosti s výběrem reklamních předmětů i grafického návrhu reklamního potisku na nás. Stačí jen odpovědět na naše dotazy a my už se postaráme o zbytek. Díky létům zkušeností jsme získali zvláštní cit pro potřeby klientů a obchodních partnerů z každého odvětví podnikání. Dokážeme navrhnout kompletní reklamní řešení, které skutečně zaujme.

Nevybrali jste si? Tak to jste ideálními adepty na využití našich služeb zakázkové výroby reklamního textilu. Přejděte na podstránku a nechte nás vytvořit reklamní předmět podle vašich představ.

Vždy uvítáme osobní návštěvu, kdy je možné nad šálkem dobré kávy probrat potřebné detaily a ujasnit si vaše priority. Není-li schůzka možná, rádi s vámi vyřešíme vše po telefonu nebo prostřednictvím e-mailové komunikace.*
*
*
 
*

 

certification-decoration

Certifikace společnosti

certifications