Nebojte se na nás obrátit. +420 272 655 563 (Po-Pá: 9-17 hod.)

CZ
SK

Zakázková výroba reklamního textilu


Máte vlastní představu o svém firemním textilu? Nemusíte se spokojit s tím, co mají ostatní. Naše společnost se již 15 let specializuje na zakázkovou výrobu reklamního textilu. Pomohli jsme již stovkám firem k získání jedinečného vzhledu. Reklamní textil hraje významnou roli v tom, jaký uděláte první dojem na klienty a obchodní partnery. 

Můžete být zařazeni mezi množství tuctových podniků, nebo se klientům navždy vrýt do paměti. 

Je jen na vás, jakou cestu si zvolíte. My vám nabízíme mnohaleté zkušenosti a kvalitní firemní textil podle vašich představ za skutečně nízké ceny. 

Co si u nás klienti nejčastěji objednávají? 

  • Výrobu a potisk triček, mikin, zástěr, uniforem, ručníků a dalšího reklamního textilu na míru

  • Návrh originálního designu pro doplnění firemní identity

Naše vlastní výrobní kapacity a léta praxe nám dovolují přijímat i složité a rozsáhlé zakázky. Navrhneme a vyrobíme cokoliv, co si náš klient žádá. Zvolte si materiál, střih, gramáž, techniku potisku (sítotisk, 3D tisk atd.) nebo umístění výšivky. My se přizpůsobíme...

Jak celý proces funguje?

Poté, co nás klient kontaktuje, se mu obratem ozveme a prokonzultujeme s ním konkrétní zakázku. Zakládáme si na osobním přístupu a vždy se vám budeme snažit vyjít ve všem vstříc. Přivítáme vaše dotazy, připomínky a návrhy. Společně vytvoříme produkt, který bude 100% odpovídat vašim představám. 

Následně odešleme podklady do našich výrobních kapacit (továrny, tiskárny, šicí dílny), kde začne samotná výroba. V případě velkých zakázek se můžeme domluvit na vzorku vybraného reklamního textilu. Doba zpracování závisí na rozsahu a složitosti zakázky. Naše výrobní kapacity nám umožňují dokončit vše rychleji než společnosti, jež spolupracují s externími dodavateli. 

Přijďte si prohlédnout naši práci

Chcete si jednotlivé výrobky prohlédnout a přesvědčit se o kvalitě jejich zpracování? 
Navštivte nás v sídle firmy v Praze. Jako jedni z mála máme velmi dobře vybavenou vzorkovnu a rádi vás zde osobně uvítáme a předvedeme více jak 2 000 kusů na zákazku vyrobeného reklamního textilu a reklamních předmětú.  Na vše si budete moci sáhnout a udělat si tak lepší představu o tom, jak by měl vypadat váš konečný výrobek.

Ptejte se na vše, co vás zajímá

Jestliže vás naše služby zaujaly nebo je vám něco nejasné, kontaktujte prosím naši zákaznickou podporu. Stačí jen vyplnit následující formulář, případně zavolat na číslo – 603 837 478. 

Těšíme se na budoucí spolupráci!

certification-decoration

Certifikace společnosti

certifications